AROMATERAPEUTICKÁ MASÁŽ

Zahrnuje ošetření celého těla od konečků prstů u nohou až po vlasovou část hlavy. Je to soustava speciálních hmatů a technik, které respektují nejen fyziologii člověka, lymfatický a krevní oběh, ale také průběh meridiánů a tok energie v těle.

Tato technika v kombinaci s vysoce kvalitními rostlinnými a éterickými oleji, které během ošetření používám, tvoří dokonalou masáž, harmonizující fyzické, duševní i duchovní zdraví člověka.

Pro péči o klienty používám zejména rostlinné oleje a esenciální oleje v kvalitě CPK a CPK BIO. Více info viz. aktuality.
Díky velikému výběru esenciálních olejů, které do aromaterapeutické masáže vnášejí výraznou ozdravující složku, je tato masáž vhodná při mnoha obtížích, např. při bolestech různého původu – svalových, kloubních, bolestech hlavy, migrénách.

Velice dobře harmonizuje nervovou soustavu, uvolňuje, navozuje hlubokou relaxaci, zbavuje stresu, ulevuje při psychosomatických obtížích. Pomáhá rozproudit lymfatický tok, čímž nastartuje či podpoří detoxikační procesy v těle.

Díky kvalitním rostlinným olejům regeneruje, vitalizuje a vyživuje pokožku celého těla.
Během masáže používám prvky z akupresury a reflexní terapie.

AROMATERAPEUTICKÁ MASÁŽ NENÍ MASÁŽ TANTRICKÁ ANI EROTICKÁ

Průběh masáže:
Masáž začíná rozhovorem při kterém společně s klientem vybíráme směs esenciálních olejů a rostlinných olejů na konkrétní problém a duševní rozpoložení klienta.Tato směs se poté používá na masáž celého těla. Během celého ošetření je klientům k dispozici voda a čaj.
Začíná se masáží zad, pokračuje se masáží dolních končetin zezadu. Po té se klient otáčí a masíruje se přední strana dolních končetin a důkladná masáž chodidel s prvky reflexní terapie. Přechází se na masáž horních končetin včetně dlaní, prstů a stimulace reflexních plošek na dlaních, dále masáž břicha, hrudníku a následuje velmi příjemná masáž šíje a hlavy včetně vlasové části a obličeje.

Takto provedená masáž trvá cca 120min, včetně rozhovoru a závěrečné relaxace. Při masáži se používají dlouhé, hluboké a pomalé tahy. Masáž je velmi účinná  i když není bolestivá, jako často bývají sportovní masáže.
Klient si může vybrat i zkrácenou masáž, pouze vybrané části těla.(např. záda, šíje)

Doporučení po masáži:
Nechat masáž doznít, neplánovat těžké fyzické a psychické výkony
Dostatečný přísun tekutin
Nesprchovat se, nechat oleje působit

OBJEDNAT >>